Lokale vvt-organisaties te den regio Haaglanden hebben den handen ineen geslagen voordat één team voordat den ongeplande acute verpleger zorg. Onder den naam Spoedzorg Haaglanden is eentje team 24 uur vanaf dag, zeven dagen vanaf week vacant voordat den ongeplande zorg aan cliënten van verschillende aanbieders.

 

 

Initiatiefnemers van Spoedzorg Haaglanden zijn zorgorganisaties HWW zorg plusteken Florence. “Wij hebben den krachten gebundeld omdat wij samen sterker zijn dan ieder bijzonder”, vertelt Monique Govers, snelheidsduivel honingbij Florence. “Met Spoedzorg Haaglanden organiseren wij den ongeplande, acute zorg duurzaam plusteken efficiënt, én kunnen wij huis bijvoegen honingbij den behoefte van den mensen diegene eentje beroep op onzerzijds verrichten.” Spoedzorg Haaglanden zet zichzelf op dit uur te voordat den thuiswonende klanten van HWW zorg plusteken Florence te Greneboom Liguster, Rijswijk, Leidschendam-Voorburg, Voorschoten plusteken Wassenaar.

Samenwerkingsverband

HWW Zorg plusteken Florence staan open voordat samenwerkingsverband met meer zorgaanbieders uit den regio. “Natuurlijk willen wij zoveel mogelijk mensen uit Greneboom Liguster plusteken den omliggende gemeenten werkster bieden mits ie nodig is”, zeggen HWW Zorg-bestuurders Greetje den Grooth plusteken Paul van Wingaarden te eentje persbericht. “Daarom nodigen wij andere zorgaanbieders uit den regio uit wegens zichzelf aan te sluiten honingbij Spoedzorg Haaglanden. Samen kunnen wij klaar staan voordat den inwoners te den regio Haaglanden én den zorg te Nederland betaalbaar vasthouden.”