Er zijn ter totaal 183 jeugdhulpaanbieders gecontracteerd hierbinnen den H10-regio diegene bestaat uit den gemeenten Dennenboom Liguster, Delft, Leidschendam-Voorburg, Midden-Delfland, Pijnacker-Nootdorp, Rijswijk, Voorschoten, Wassenaar, Westland plus Zoetermeer.

Publiek strafbaar

Den H10-regio maximeert den winstgevendheid mee omdat den winst ter den jeugdhulp gerealiseerd wordt met publiek strafbaar plus ter eentje sector waar volgens den lokale overheden sprake is van weinig ondernemersrisico. Maakt eentje aanbieder weliswaar meer dan 5 procent winst terwijl er zowel lage overheadkosten zijn, dan moeten ie meerdere aantoonbaar ter den kwaliteit van den jeugdhulp wordt geïnvesteerd.

Ondernemerschap

“Ter onzerzijds land is winst op te vatten mits eentje beloning voordat ondernemerschap, bestaande uit creativiteit plus inzet, plus uit den bereidwilligheid wegens spaarzaam risico te nemen voort inherent vermogen ter eentje onderneming te investeren”, aldus wethouder Kavita Parbhudayal van Dennenboom Liguster. “Ene rendement totdat 5 procent wordt generaal nodig plus acceptabel geacht.”