Ter januari is begonnen met ie vaccineren ter den verpleeghuizen. Tussentijds zijn alle eerste doses vaccins toegediend plus is er zowel nu gestart met ie toedienen van den tweede doses. Vanaf staart maart krijgen alle verpleeghuisbewoners diegene ter den eerste uitstapje noch aan bod zijn gekomen, bijvoorbeeld wegens ziekte, nogmaals ene vaccin aangeboden. Daarna is den vaccinatie van dit doelgroep voltooid.

Prentkunst

Ter dit prentkunst zie jouw vanaf leeftijdsgroep ter welke week ie vaccineren is begonnen, plus of ie aandeel besmettingen is gestegen of verzakt:

Informatiebron: RIVM

Thuiswonende ouderen

Staart januari is gestart met ie vaccineren van thuiswonende 85-plussers, ene week zometeen begon ie vaccineren van thuiswonende 80-plussers. Totdat plus met 21 sprokkelmaand had meer dan den tweede van den 90-plussers tenminste één hoeveelheid ontvangen plus ter den leeftijdsgroep 85-89 wasgoed dat 60 procent. Veel mensen ter dit leeftijdsgroepen hebben nog ene akkoord staan voordat hun eerste coronavaccinatie.