Voorbeeldvragen diegene te den e-learning aan den orde komen: 

  • Welke belemmeringen geoefend ouderen te verpleeghuizen? 
  • Hoeveel ouderen voelen zichzelf beperkt vanwege tekort aan privacy?
  • Hoe kun jij behoefte aan vertrouwelijkheid ter sprake brengen? 
  • Welke zeggenschap hebben medicijnen op seksualiteit erop ouderen?
  • Watten doet jij mits iemand jouw limieten overschrijdt of flauwe grappen maakt? 

Doe de Free Learning Intimiteit en seksualiteit in het verpleeghuis (30 minteken.) op Freelearning.nl

Dit Free Learning module is vooral bedoeld voordat professionals diegene werken te den verpleeghuiszorg, maar is zowel interessant voordat medewerkers te den thuiszorg plus voordat zorgopleidingen. Dit Free Learning module is ontwikkeld vanwege AllYouCanLearn, LOCOmotion, Rutgers plus Vilans. 

Kosteloos e-learnings met oorkonde

Alle free-learning modules zijn kosteloos, voordat iedereen plus overal toegankelijk. Jij maakt jij module op jij werkplek of thuis op den bankgebouw plus jij hoeft jij noch voordat te brouwen. Na iedere vraag volgt ene toelichting. Mits jij 80% van den vragen van ene module juist hebt beantwoord, kun jij ene oorkonde printen (kosteloos) plus somwijlen ene accreditatiepunt aanvragen (€ 4,-). Score noch gehaald? Herhaal den module zo vaak jij wilt. Klik op ene module plus jij kunt ongezouten opstarten. Free-learning is ene initiatief van LOCOmotion plus Vilans.