Te den gemeente Wageningen kunnen inwoners vanaf 1 april kosteloos werkster krijgen van eentje leefstijlcoach. Den gecombineerde leefstijlinterventie (GLI) CooL is eentje speciaal programma voordat mensen met eentje verachtelijk inkomen plusteken overgewicht diegene werkster nodig hebben op weg zoals eentje gezondere leefstijl. Den kosteloos leefstijlcoach ter Wageningen is mogelijk geproduceerd wegens eentje samenwerkingsverband tussen Menzis, den gemeente plusteken Sportservice Wageningen. Dit meldt Menzis. 

Deelnemers diegene willen meespelen aan den GLI, kunnen dat twee schooljaar lang tenuitvoerleggen. Alle kosten wordt vergoed vanuit den basisverzekering. Twee schooljaar lang kunnen zij individueel plusteken ter groepsverband werken aan lichaamsbeweging, gezondheidsbevorderend opeten, recreatie, slaapgewoonten plusteken minder stress. Inwoners van Wageningen kunnen ongeacht CooL zowel gebruikmaken van eentje kosteloos beweegprogramma van SportService Wageningen. 

Ingevolge: Nationale Zorggids