Online activiteiten te Goudtopia

  • Den HartBewaker video’s: Fred, den HartBewaker, steekt zorghelden eentje hart onder den roeiriem.
  • Haagse zorgverhalen: persoonlijke vertellen van zorgprofessionals te corona-tijden.
  • Posters plus ansichtkaarten: met leuke spreuken passend te dit CoroNare tijden.
  • Dementie plus corona: video’s met praktische tips van Dementiecoach Ine van Heesch.
  • Corona OpBeur-hoekje: video’s diegene eentje glimlach op jouw gezicht toveren!

Oudtopia

Oudtopia is eentje initiatief van den ouderenzorginstellingen, welzijnsorganisaties plus ie zorgonderwijs te Dennenboom Heg plus omstreken. Oudtopia is ontwikkeld plus wordt verricht voort Stichting ZorgVeilig (den makers van Den ParticipatieKliniek). Ingevolge vijf ruimtes te ie gebouw te Dennenboom Heg maakt Oudtopia ie mogelijk voordat zorgprofessionals, studenten, mantelzorgers plus werkelijk iedereen diegene met senioren te maken heeft wegens te geoefend hoe ie voelt wegens oud te zijn. Elke ruimte is ingericht met verschillende verouderingservaringen, zoals eentje wandeling met slecht zicht of leven met dementie. 

Meer kennisgeving