Dirk Gommers blijft weliswaar langer piemel van ie Outbreak Management Team (OMT), zo meldt den ic-arts maandag desgevraagd aan nieuwssite NU.nl. Voorheen zei Gommers tegen den webpagina dat hij dit maand zullen uitvallen mits mode van ie kabinetkast, omdat dan zijn voorzitterschap van den Nederlandse Vereniging voordat Intensive Care (NVIC) eindigt.

Gommers blijft voorlopig piemel van ie OMT, omdat den coronacrisis zichzelf op eentje “kantelpunt” bevindt plusteken ie noch helemaal verhelderend is welke rol ie OMT krijgt ter den volgende ontwikkelingsfase diegene den coronacrisis ingaat.

Gommers

Dat betekent dat Gommers den komende OMT-vergaderingen zou bijwonen ter positie van zijn voorgesteld opvolger Iwan van der Horst.

OMT

Ter november vorig klas vertelde Gommers nog dat zijn rol ter ie OMT voortkwam uit ie NVIC-voorzitterschap plusteken dat hij gedurende ie OMT zullen uitvallen mits hij geen voorzitter van den intensivisten meer zullen zijn. (ANP)