Den nieuwe overeenkomst staat te ie teken van ie voorts versterken van netwerkzorg, ene bredere focus op reparatie plusteken verwijding van digitale zorg. Marco den Bruin, coureur van Yulius: “Wij hebben ene mooie, gebalanceerde meerjarenovereenkomst met VGZ afgesloten waarin wij opbouwen aan ene goede zorginhoud plusteken waarde creëren voordat zoveel mogelijk cliënten te onze regio.”

Den samenwerkingsverband legt vooral ie accent op reparatie van cliënten: noch den psychische bezwaar staat centraal, maar watten mensen nodig hebben wegens met hun psychische kwetsbaarheid te (leren) leven. “Zij werken hierbij gestructureerd aan (reparatie)doelen diegene zij willen doordringen. Daarnaast leren cliënten meer overheen hun psychische klachten plusteken hoe zij hiermee wegens kunnen gaan te hun dagelijkse leven”, aldus Yulius plusteken VGZ.

Sociaal domein

Marjo Vissers-Kuijpers, CEO van VGZ, wijst op den samenwerkingsverband te ie sociaal domein, waardoor cliënten met ene psychische kwetsbaarheid weer mee kunnen uitrichten te den vennootschap: “Dat is was voordat den kwaliteit van leven én zorgt ervoor dat mensen minder psychische poetsvrouw nodig hebben. Ermee maken wij den zorg toekomstbestendig.”

VGZ plusteken Yulius vinden dat er nog meer schenkkan wordt ingezet op digitale behandelmogelijkheden. Ermee kunnen cliënten sneller wordt geholpen plusteken geoefend zij veel inherent regie. Daarbij schenkkan den inzet van digitale middelen leiden totdat ’digitale nabijheid’, watten cliënten bijvoorbeeld schenkkan promoten gedurende ene crisissituatie.

Yulius maakt portie uit van ie Netwerk Zinnige Zorg, ie samenwerkingsverband tussen twaalf ziekenhuizen, viertal ggz-instellingen, drietal V&V-instellingen plusteken VGZ.