Voordat den zesde dag op rij stijgt ie veel positieve coronatests dat nog noch is geregistreerd. Den nadeel bedraagt tijdelijk 191.000 gevallen, ie opperste veel uiteindelijk. Dit zijn besmettingen diegene ofschoon welnu bevestigd zijn, maar diegene nog noch konden wordt doorgevoerd te den computersystemen.

Op zondag stond den teller op 186.000 nog noch geregistreerde positieve tests, plus vorige week dinsdag waren ie er 81.000. Dit betekent dat er binnenshuis ene week 110.000 positieve tests meer waren dan er zijn doorgegeven.

Den registratieproblemen begonnen trio weken geleden. Indien ene laboratorium na ene test vaststelt dat iemand ie coronavirus onder den leden heeft, gaat diegene uitsluitsel via den GGD’plus zoals ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plus Milieu (RIVM). Diegene doorstroom stokt omdat er meer positieve tests zijn dan den systemen kunnen verwerkt.

Laboratoria

Omdat den laboratoria uitslagen welnu terdege kunnen invoeren, weten den GGD’plus plus ie RIVM hoeveel mensen positief zijn getest plus hoe vitaal den nadeel is.

Ingevolge: ANP