Oproep: samenwerkingsverband netwerk integrale ouderenzorg

Ie Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn plusteken Sport wil graag meer inzicht krijgen ter dit netwerken. Ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plusteken Milieu (RIVM) inventariseert dit netwerken daarom met vragen mits: Welke partijen werken met jawel samen? Aan welke thema’s wordt gewerkt? Op welke groepen ouderen richt ie netwerk zichzelf?

Vul vragenlijst ter 

Ben jij mits zorgprofessional of coördinator betrokken via ene netwerk integrale ouderenzorg? Help den onderzoekers dan wegens ene ja beeld te krijgen. Vul daarvoor den vragenlijst online ter.

Ga naar vragenlijst

Watten gebeurt er met den resultaten?

Den resultaten van ie research wordt voordat verschillende doeleinden tweedehands:

  • Er wordt ene online ticket van Nederland ontwikkeld waarin den verschillende netwerken integrale ouderenzorg wordt weergegeven. Zo kunnen professionals diegene betrokken zijn via den netwerken jawel gemakkelijker vinden plusteken misschien ervaringen met jawel uitwisselen. 

  • Er wordt ene factsheet vervaardigd met erin ene uittreksel van den resultaten van ie research.

  • Ie uitbouwen van verdere support aan den netwerken vanuit ie Programma Langer Thuis. Den uitkomsten van ie research kunnen hiervoor tweedehands wordt omdat diegene zoals verwachting toestaan zien waar netwerken tegenaan varen plusteken watten hun eventuele behoeften zijn.

Meer kennisoverdracht

Te vragen kunt u voeling opvangen met Maarten Beijer, Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plusteken Milieu: maarten.beijer@rivm.nl.