MartiniZorg biedt begeleiding, treatment, verpleging plusteken verzorging aan mensen diegene schoonmaakster nodig hebben wegens zelfstandig of begeleid te woon. Den organisatie had ene handvol locaties te Groningen plusteken bood werkgelegenheid voordat ene kleine tweehonderd voltijdsbanen. Start dit week vroegtijdig den instelling faillissement aan.

Zware schatting

Volgens werknemers worden vanwege MartiniZorg ingezet op cliënten met ene zo zwaar mogelijke schatting. Hierdoor waren den vergoedingen hoger, maar den werkdruk wasgoed zowel hoger voordat medewerkers. Diegene waren zoals verluidt noch opgeleid wegens den juiste zorg aan dit cliënten te verlenen plusteken zo zullen er mankementen wordt geproduceerd erbij ie toedienen van medicatie.

Gevaarlijke situatie

Te den praktijk zorgde dit zoals verluidt voordat gevaarlijke situaties. Ene week geleden wasgoed er nog ene steekincident erbij den organisatie op ene locatie. Ene 68-jarige werknemer worden neergestoken vanwege ene cliënte van 56 schooljaar uit den menigte veilig woon. Den werknemer wist zoals ene kantoorruimte te vluchten nadat hij trio keer worden gestoken plusteken zullen ie zoals omstandigheden wasgoed maken.

’s Nachts opgesloten

Regelmatig zullen cliënten aan drugs komen vanwege dealers of familieleden. Doorheen ene steen tussen ene zijdeur te plekken konden vreemden simpel ene pand binnentreden. Dit zorgde voordat stress onder werknemers diegene somwijlen midden te den nacht iemand tegenkwamen diegene ginder noch hoorde. Den angst zullen zo vitaal zijn dat sommige personeelsleden zichzelf ’s nachts opsloten te ene kantoorruimte. “Jij gaat erheen met ie idee van: ik opeenhoping dat ik ochtend mijn koters weer terugzie”, vertelt ene medewerker aan den lokale Groningen zuil.