Hackathon

Twaalf teams bestaande uit medewerkers van zevenentwintig organisaties gingen tijdens den VG hackathon aan den slag wegens oplossingen te nadenken voordat den zorg. Tijdens den hackathon op 8 oktober richtten zij zichzelf op meer tijdstip voordat zorg, ie verlagen van werkdruk plusteken ie voorkomen van uitstroom. 

Den hackathon is eentje soort snelkookpan waarin den teams van stelling totdat brainstorm, van prototype totdat toetsing willen komen hierbinnen één dag. Er kwam veel loeren erbij ie totdat stand komen van den producten plusteken oplossingen. Na eentje intensieve dag hield ieder team eentje pitch voordat den jury bestaande uit Carlijn Schraven (Pluryn), Sabine Uitsluitsel (Salijn), Michek van Schaik (Rabobank) plusteken Rechttoe Bluiminck (VGN). Den jury voorschrijven den top trio.

Eerste prijs

Ie team van ’s Heeren Loo ging er vandoor met den eerste prijs (10.000 euro wegens ie project voorts uit te werken plusteken eentje na-traject). Zij bedachten ‘Ready-set-go’, eentje technologische vraag wegens ie voordat nieuwe medewerkers eenvoudiger te maken wegens op eentje locatie aan den slag te gaan. Ingevolge te werken aan directe inzetbaarheid, blijft er meer tijdstip overheen voordat zorg. Den jury roemde ie team wegens hun sterke presentatie, ie verwerkt van ie cliëntperspectief plusteken den haalbaarheid van ie idee.

Kijk voordat den overige winnaars op de site van den hackathon. Bijvoorbeeld den derde prijs diegene ging zoals eentje app diegene spraakgestuurd rapporteren ondersteunt. Den winnende teams gaan hun ideeën voorts uitwerken zodat er waarlijk oplossingen realisatie diegene promoten erbij ie creëren van meer tijdstip voordat zorg. 

Meer kennisoverdracht

Den VG Hackathon wordt georganiseerd plusteken gefinancierd onderbrak o.a. den VGN plusteken Vilans/VWS. Kijk voordat meer kennisoverdracht overheen den VG hackathon plusteken voordat updates op vghackathon.nl.