Ter den afgelopen week kreeg ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plusteken Milieu (RIVM) 272.222 meldingen van positieve tests. Dat komt neer op 38.889 nieuwe gevallen vanaf dag. Dat is ie laagste gemiddelde sinds 20 januari, weids ene maand geleden. Ie gemiddelde daalt voordat den twaalfde dag op rij. Vergelijken met vorige week is ie gemiddelde met 38 procent verzakt.

Overleden

Ie RIVM kreeg dertien meldingen dat coronapatiënten aan den prestaties van hun infectie zijn overleden. Dat ie overlijden van dit mensen nu is geregistreerd, wil noch zeggen dat zij den afgelopen dag zijn overleden. Ook vermag ie werkelijke veel sterfgevallen hoger zijn, omdat ie noch verplicht is wegens te veiligheidsfunctionaris dat ene coronapatiënt is overleden ingevolge den ontsteking.

Ter den afgelopen week zijn 83 sterfgevallen gemeld, modaal haastigheid 12 vanaf dag.

Om: ANP