Den gemeente Vijfheerenlanden zoekt vrijwilligers diegene op eentje van den stembureaus willen werken of willen promoten tijdens ie tellen van den stemmen.

Op 16 maart a.s. zijn den gemeenteraadsverkiezingen. Den gemeente Vijfheerenlanden zoekt vrijwilligers diegene op eentje van den stembureaus willen werken of willen promoten tijdens ie tellen van den stemmen. Sommige stembureaus zijn zowel op 14 plusteken 15 maart ontsloten.

Indien lul of teller van eentje stembureau helpt u mee den verkiezingsdag ter goede bevrijden te leiden. U krijgt daarvoor eentje vergoeding. Kandidaten op eentje opsomming van eentje politieke partij plusteken (oud) raadsleden zijn tijdens dit verkiezing uitgesloten van participatie. Den gemeente wil dat den vrijwilligers op ie stembureau onafhankelijk zijn.

Den gemeente heeft toegevoegd vrijwilligers nodig omdat zij er rekening mee moeten liefhebben dat vrijwilligers op ie laatste uur wegvallen omdat zij ziek zijn.

Wilt u werken op eentje stembureau of promoten tijdens ie tellen van den stemmen? Meldt u dan aan tijdens Team Verkiezingen via gemeenteraadsverkiezingen2022@vijfheerenlanden.nl.