Met den Virtual Fracture Care trant wordt den patiënt via den bijbehorende app begeleid tijdens ie reparatie van den breuk of letsel. Ongeacht uitgebreide verwittiging overheen den kneuzing of botbreuk informeert den app zowel overheen ie te vooruitzien reparatie, outillage oefeningen plusteken verdere instructies. Den standaard proces voordat botbreuken plusteken kneuzingen wasgoed dat dit patiënten voordat nacontrole eeuwig terug moesten komen zoals ie ziekenhuis.

Virtual Fracture Care

Gelre Ziekenhuizen heeft den Virtual Fracture Care (VFC) behandelmethode plusteken app op 1 maart geïntroduceerd voordat ie reparatie van eentje eenvoudige breuk, spaarverwonding of verstuiking. Dit soort letsel herstelt normaliter was plusteken zonder complicaties. Patiënten diegene op den Spoedeisende Werkster ter Apeldoorn plusteken Zutphen aan eentje dusdanig letsel geholpen zijn kunnen dankzij den VFC trant thuis voorts repareren.

Onder dit eenvoudige legger wordt geen gips meer tweedehands, maar eentje drukverband of eentje brace. Diegene kunnen vervolgens, mits ie herstelproces dat toelaat, vanwege den patiënt zelf verwijderd wordt. Daarvoor ontvangt den patiënt via den Virtual Fracture Care app den outillage uitgebreide verwittiging overheen zaken mits, ie specifieke letsel, watten ie normale hersteltraject is. plusteken watten ie behandelplan inhoudt. Daarnaast staan ter den app zowel filmpjes met oefeningen wegens te werken aan ie reparatie.

Breuklijn

Uiteraard kunnen patiënten, mits dat nodig is, tijdens ie herstelproces zowel eeuwig nog voeling opvangen met ie ziekenhuis. Daarvoor is den zogenoemde Breuklijn opgezet. Eentje telefoonnummer waar patiënten terecht kunnen wanneer zij vragen hebben of mits den pijnklachten toenemen. Den Breuklijn wordt bemand vanwege den gipsverbandmeesters. Diegene staan rechtstreeks ter voeling met eentje traumachirurg of eentje orthopedisch chirurg.

Patiënten voordat wie ie noch mogelijk is wegens eentje app te tradities, kunnen nog steeds zoals den polikliniek of Gipskamer komen voordat controle. Dat geldt zowel voordat patiënten waarbij ie letsel noch of onvoldoende herstelt of den klachten toenemen.

Onder Gelre wordt ie Virtual Fracture Care traject breedgeschouderd ondersteund vanwege den Spoedeisende Werkster, Traumachirurgie, Orthopedie plusteken den gipsverbandmeesters. Tussentijds heeft den nieuwe behandelmethode, origineel ontwikkeld vanwege ie OLVG, nu tijdens meer dan tien Nederlandse ziekenhuizen zijn intrede vervaardigd.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.