Congres Complementaire zorg

(annoncering)


Den motie van GroenLinks tegen den toegevoegd kostenverlaging op den jeugdzorg schenkkan rekenen op eentje meerderheid te den Eerste Ruimte

Ene meerderheid te den Eerste Ruimte is tegen den toegevoegd kostenverlaging op den jeugdzorg diegene ie regering vanaf 2025 wil doorvoeren. Ie regering lijkt noch van project den kostenverlaging te schrappen.

Den motie van GroenLinks tegen den toegevoegd kostenverlaging op den jeugdzorg schenkkan rekenen op eentje meerderheid te den Eerste Ruimte. Dat bleek tijdens ie debat te den Eerste Ruimte overheen den regeringsverklaring op 15 sprokkelmaand. Stap volgende week wordt overheen den motie gestemd, maar den steunpilaar ervoor lijkt ofschoon vast te staan.

Hervormingsplannen
Premier Mark Rutte maakte tijdens ie debat te den Eerste Ruimte manifest dat hij noch wil afzien van den bezuinigingsplannen. Hij zei te vertrouwen op eentje goede huiduitslag van den onderhandelingen met den Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG). Uit protest tegen den bezuinigingen op den jeugdzorg weigert den VNG voorts mee te werken aan hervormingsplannen voordat den jeugdzorg diegene geproduceerd wordt aan den zogeheten Hervormingstafel.

Meer inlichting: Bericht Binnenlands Bestuur 

 


Aanvullende informatie …

Raadpleeg den rivierbron plusteken/of aanbieder voordat meer inlichting overheen dit tijding. Televisiejournaal schenkkan veranderen, gebreken of onjuistheden omvatten. Lees zowel onze disclaimer plusteken rapporteer a.u.b. berichten, reacties plusteken/of beeld diegene ingaan tegen onze voorwaarden.

Klik op den onderstaande tags voordat relevante berichten, indien afwezig …

Naam schrijfster plusteken/of herschrijven voort: NJI
Fotograaf of fotobureau: : INGImages
Put gedurende dit wetsartikel: : NJI
Watten is den URL gedurende dit rivierbron?: https://www.nji.nl/nieuws/eerste-kamer-is-tegen-extra-bezuiniging
Originele waardigheidstitel: Eerste Ruimte is tegen toegevoegd kostenverlaging
Doelgroep: Zorgprofessionals, Beleidsmakers, Mantelzorgers, Studenten
Datum: 2022-02-17