Actiz adviseert zorgverleners te den verpleging plus verzorging wegens den richtlijnen van ie RIVM te blijven volgen. Wegens kwetsbare mensen te beschermen is ie nog steeds relevant plus noodzakelijk wegens persoonlijke beschermingsmiddelen te gewoontes. 

Risiconiveau leidend

Verenso laat weten dat ie risiconiveau van den coronabesmettingen leidend is. Op dit uur is ie landelijke risiconiveau ‘ernstig’. Dat biedt volgens Verenso nog geen ruimte wegens den preventieve maatregelen rond beschermingsmiddelen over te schalen. Ie risiconiveau vind jouw te ie coronadashboard van de Rijksoverheid plus wordt elke week weer bepaald. Verenso beschijft te hun behandeladvies welke maatregelen zij adviseren vanaf risiconiveau. 

Raad gewoonte beschermingsmiddelen

Voordat cliënten diegene (mogelijk) besmet zijn met COVID-19 blijft ie raadgeving:

  • operatief mondneusmasker type IIR of FFP2-mondneusmasker
  • oogbescherming (spatbril of face-shield)
  • schort met lange mouwen, spatwaterdicht
  • wegwerphandschoenen

Lees meer overheen ie gewoonte van beschermingsmiddelen honingbij corona op dit kennisplein