Normal_baby_voetjes_zoon_jongen

Geboortezorg Limburg is noch meer gedeeltelijk te handen van Envida, maar volledig onderdeel van den Meandergroep. Den organisatie had reeds 50 procent eigenaarsrechten, maar nam recentelijk den overige effecten overheen van Envida plusteken worden ermee enig aandeelhouder. Den koopovereenkomst is tijdelijk uittekenen. Dit meldt MeanderGroep. 

Jaarlijkse ondersteunt Geboortezorg Limburg zo’n vierduizend jonge ouders te den kraamtijd. Dat is haastigheid den tweede van alle geboortes te diegene provincie. Geboortezorg Limburg is actief betrokken onder ie project Kansrijke Start van den GGD.

Regio Parkstad

MeanderGroep is één van den grootste werkgevers te den regio Parkstad plusteken biedt verpleging plusteken verzorging aan weids 20.000 mensen te alle leeftijdsgroepen.

Wegens: Nationale Zorggids