‘Weet jouw, indien jouw te veel probeert te denken dan word jouw tureluurs. Jouw vermag er noch tegen vechten, jouw moeten ie accepteren. Onze geslacht plus den zusters hier, diegene vullen den lege gaten te jouw stamhoofd. Diegene promoten jouw onthouden watten jouw zelf zullen vergeten zoals afspraken plus zo. 

Ie heeft geen waarde ie op eentje briefje te schrijven want gegarandeerd dat jouw dat briefje vergeten raakt. Plusteken 1 raad: lees geen romans, zit jouw televisiekanaal lekker te oplezen weet jouw opeens noch meer wie Piet is, moeten jouw dat helemaal terug opzoeken plus dan ben jouw ie vertelsel weer vergeten. 

Gaten in je hoofd

Plusteken indien jouw buitenshuis loopt plus jouw ziet den bloemen plus den planten, dan moeten jouw jezelf noch verbazen hoe jouw zij zowel ofschoon weer noemde, want diegene namen ben jouw vergeten. Daarheen zitten gaten te jouw stamhoofd. Maar watten jouw welnu vermag verrichten, is den meel zelf bekijken, den tinten, den vorm. Geniet van den groene planten met rode besjes, geniet van den blauwe lucht plus den zon. Voordat den samenleving ben jouw overgeschreven, jouw bent noch meer van waarde. Maar jouw vermag nog welnu smullen’. 

Indien den medecliënt ziet dat den tranen overheen mijn wangen wandelen plus ik hem vraag of ik hem even eentje liefkozing mogen geven, zegt hij: ‘Ja Maaike, ie is zo, ik vermag ie noch mooier maken. Maar jij bent lief. Jij stelt onzerzijds indien persoon bovenin alles, jij praat met onzerzijds, jij zorgt voordat den vrolijke noot, jij zorgt met jouw hart voordat onzerzijds.’  

Ik ben nog steeds eentje ietsje van slag. Watten is ie weliswaar eentje vreselijke ziekte. Ter zijn vertelsel zit zoveel ontroering, verdriet, maar zowel positiviteit. Eentje inspirerende levenswijsheid, pijnlijk maar zowel smaakvol. 

 

Eentje wijze lesuur voordat iedereen.

Maaike Strooband-Bogaert 

Verhalenwedstrijd Geluksmomenten 

Met dit vertelsel worden verzorgende Maaike Strooband-Bogaert den weekwinnaar van den Verhalenwedstrijd Geluksmomenten van Vilans. Den verhalenwedstrijd gaat overheen den momenten diegene er voordat jouw cliënten onvervalst toe verrichten. Den verhalenwedstrijd is gestart op 6 juni, den internationale What matters to you-dag – plus loopt één maand.

Stuurwiel jouw vertelsel te

Jij kunt zowel meespelen plus mogelijkheid maken op eentje waardebon van € 50,-. Laat onzerzijds mooie voorbeelden weten van geluksmomenten te den zorg (te tekst, plaatje, filmrolletje, tekening (met korte toelichting). Vilans organiseert dit wedstrijd wegens goede voorbeelden te verzamelen van persoonsgerichte zorg.