Den online TilThermometer bestaat uit verschillende stappen. Vanaf stap ontvang jouw eentje tal vragen overheen onder andere ie aan- plus uittrekken van steunkousen, ie douchen van cliënten plus ie verschuiven van eentje cliënt. 

5 mobiliteitsklassen

Telkens geef jouw aan ter welke mobiliteitsklasse jouw cliënt zit erop den gevraagde handeling. Te totaal zijn er 5 mobiliteitsklassen (A, B, C, D plus E). Van cliënten diegene alles zelf vermag uitvoeren zonder risico op fysieke overbelasting (A) totdat cliënten diegene zeer veel poetsvrouw nodig hebben (E). 

Praktijkrichtlijn Fysieke Belasting

Indien jouw alles hebt invulling ontvang jouw ter eentje prentkunst den uitsluitsel. Den totale hoogte van den balk schenken ie percentage cliënten aan met mobiliteitsklasse C, D of E. Te den prentkunst zie jouw waar jouw welnu plus noch volgens den Praktijkrichtlijn Fysieke Belasting werkt.

Overheen den TilThermometer


Den TilThermometer is ter 2002 ontwikkeld voort LOCOmotion plus is sindsdien eentje populair muziekinstrument. Ter den laatste landelijke monitoring ter den VVT is den TilThermometer voordat weids 12.000 cliënten invulling.