Patiënten van ie Franciscus Hospitaal & Vlietland kunnen vanaf 1 maart meteen den uitslagen inzien van den laboratoria, apotheek plusteken radiologie van ie ziekenhuis. Voorheen duurde ie zeven dagen voordat zij den uitsluitsel konden inzien.

Ingevolge directe inzage paardenhoeven patiënten noch onnodig lang ter strakheid te zitten plusteken kunnen zij zichzelf huis voorbereiden op ie spreekuur, aldus ie ziekenhuis. Zowel krijgen zij voort betere uitwisseling van medische gegevens steeds meer regie plusteken wordt zij zelf eigenaar overheen hun medische kennisoverdracht. 

Angst voordat uitsluitsel

Patiënten diegene ie ingewikkeld vinden of ontsteld zijn voordat den uitsluitsel, kunnen wachten totdat hun poli-afspraak wegens den uitslagen samen met den medicus voort te nemen, laat ie ziekenhuis weten. Via ie online portaal van ie ziekenhuis kunnen zij hiervoor eentje optie aanklikken. Uitslagen zijn dan noch zichtbaar. Erop slechte of onverwachte uitslagen wordt er zo snel mogelijk voeling opgenomen met den patiënt.