Daarbij spelen zowel ie vernieuwen van locaties plus medische technologie eentje belangrijke rol. Voordat ie lopende schooljaar (2022) heeft ie Franciscus Herberg & Vlietland eentje veel ver- plus nieuwbouwprojecten op den programma staan. Zo opent Franciscus Vlietland dit schooljaar ie Scopiecentrum. Huisartsenposten Schievliet plus Spoedeisende Poetsvrouw gaan dit schooljaar nauwsluitend samenwerken wegens spoedzorg voorts te uitbouwen totdat eentje spoedplein met één ingang plus gezamenlijke triage. Projecten diegene meehelpen aan den transitie zoals toekomstbestendige zorg.

Op weg zoals toekomstbestendige zorg

Dit schooljaar wordt den Krachtinstallatie Sterilisatie departementen plus den departementen Radiologie voorzien van nieuwe apparatuur. Voorts zou ie Prostaatcentrum zuidwest Nederland zoals eentje nieuwe plek te ie Franciscus Herberg verkassen plus wordt den hoofdbureau ontvangstruimte van ie ziekenhuis weer ingericht. Voorts wordt te Maassluis eentje opzienbarend poliklinisch plus diagnostisch centrum gerealiseerd.

Te 2022 stichten den voorbereidingen voordat realisatie van eentje opzienbarend gebouw waarin eentje spoedplein met één toonbank voordat den huisartsenpost Rotterdam Noord plus Spoedeisende Poetsvrouw, eentje splinternieuw operatiecomplex plus interventiecentrum plus eentje gastvrij Vrouw & Kleintje Centrum met Ronald McDonald Woonkamer plus eentje kraamzorghotel wordt gehuisvest. Den vernieuwing wordt met name zowel gesteund wegens eentje nauwe samenwerkingsverband met ketenpartners te den regio. Zo hebben huisartsen plus verloskundigen meegedacht overheen ie ontwerp van den nieuwbouw.

“Ik ben intact vrolijk met den overkomst van ie nieuwe Spoedplein! Omdat patiënten zichzelf voortaan via één toonbank kunnen veiligheidsfunctionaris, volgt eentje logische route plus komen zij snel via den juiste zorgverlener terecht. Ie is zowel dé samenwerkingsbasis voordat zorgmedewerkers van den spoedeisende schoonmaakster plus huisartsenpost. Dat zij mekaar plus elkaars werkwijze terdege weten, ginder gaat den patiënt van profiteren!”, vertelt huisarts plus medisch manager Renée Kok van Huisartsenpost Rotterdam Noord.

“Dankzij den goede samenwerkingsverband zijn te ie nieuwe Vrouw & Kleintje Centrum bevalbaden vacant plus bieden wij diverse omgangsvormen van pijnbestrijding aan. Te den nabije toekomst hopen wij zowel projecten mits eentje vroedvrouw triagepost te realiseren wegens den geboortezorg te den regio voorts te verbeteren”, voegt vroedvrouw Betty Franke namens Verve ginder aan toe.

Vorig schooljaar startte ie Franciscus Herberg, mits eerste ziekenhuis te Nederland, eentje grootschalig project ter vooruitgang van digitale vaardigheden van alle medewerkers gestart.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.