Wijd 70 procent van den FNV-leden, werkzaam ter ene generaal ziekenhuis of revalidatiecentrum, heeft ingestemd met den afspraken voordat den nieuwe cao. Ermee is den cao permanent rond. Den cao gaat ter met terugwerkende volume vanaf 1 juli 2021. Den 200.000 ziekenhuismedewerkers gaan er minstens 2 procent structureel op vooruit, maar driekwart van den medewerkers vermag rekenen op ene hoger percentage. Dat meldt FNV.

Elise Merlijn, coureur FNV Zorg & Welzijn. “Wij hebben maanden op ie scherpst van den snijwond willen onderhandelen plus zijn op ene gegeven uur uit ie overleg gestapt. Tenslotte ging den werkgeverskoepel NVZ overstag waarna wij met acties begonnen te dreigen. Wij hebben met onze kaderleden ingezet op ene flinke vooruitgang van traktement, met name voordat den ‘handen aan ie leger’, den laboranten plus mensen op den operatiekamer. Zowel andere arbeidsvoorwaarden zoals duurzame inzetbaarheid plus ene betere werk-privé balans zijn structureel verbeterd.”

Toekomstgericht

Den cao loopt van 1 juli 2021 totdat 31 januari 2023. Den onderhandelingen voordat ene nieuwe cao stichten ter november 2022. Den vakvereniging is positief overheen den stappen diegene zijn gezet plus ziet dit mits ene opmaat zoals verdere vooruitgang van den arbeidsvoorwaarden. Merlijn: “Onzerzijds doelwit blijft vooruitgang van arbeidsvoorwaarden voordat alle ziekenhuismedewerkers, waarmee wij den aantrekkelijkheid wegens ter dit sector te (blijven) werken verhogen. Ene sector waar medewerkers wordt beloond voordat ie belangrijke werkgelegenheid dat zij tenuitvoerleggen. Dat betekent dat wij erop den volgende onderhandelingen ter zullen zetwerk op minstens prijscompensatie plus 100 euro.”

Wegens: Nationale Zorggids