Met eentje overgrote meerderheid hebben den leden van den FNV ingestemd met eentje nieuwe cao voordat den huisartsenzorg, aldus den werknemersorganisatie. Hoewel ie personeel ter den huisartsenpraktijk krijgt daardoor ter 2022 plus 2023 meer loon. Medewerkers totdat plus met schelp 9 kunnen rekenen op eentje loonstijging van 7,43 procent plus den hogere schalen gaan er ter twee schooljaar tijdstip 6,43 procent op vooruit. Dit meldt FNV. 

FNV Zorg & Welzijn plus den andere vakbonden hebben maandenlang gesproken met werkgeversverenigingen LHV plus InEen wegens den nieuwe arbeidsvoorwaarden op papier te krijgen. Snelheidsduivel Mitchell Hoogenhout van FNV Zorg & Welzijn: “Maar ofschoon diegene onderhandelingen voldoen zichzelf nu uit ter eentje breedgedragen cao waar wij den werknemers ter den huisartsenzorg huwelijk mee vooruit promoten. Ie resultaat is dat er nu eentje moderne cao ligt waarin, ongeacht goede loonafspraken, zowel zaken mits milieubewust werken plus sociale veiligheid eentje plek hebben gekregen.”

Hogere toeslag nachten plus feestdagen

Den toeslag voordat avond-, nacht- plus weekenddiensten (ANW-toeslag) gaat van 50 procent zoals 60 procent voordat den nachten ter ie weekend plus den feestdagen. Ermee stijgt den toeslag weer iets voorts ten opzichte van den vorige cao.

Volledige eindejaarsuitkering

Totdat slot wasgoed er veel steunpilaar voordat ie waarheid dat den medewerkers vanaf 2023 eentje volledige eindejaarsuitkering krijgen. Dit schooljaar stijgt ie percentage voordat den dertiende maand ofschoon van 6,5 procent van ie jaarsalaris zoals 7,5 procent. Plusteken vanaf 2023 gaat ie percentage voorts opwaarts zoals den volledige plus structurele 8,33 procent.

Vanwege: National Zorggids