Medewerkers totdat plus met schelp 9 kunnen rekenen op ene loonstijging van 7,43 procent plus den hogere schalen gaan er ter twee schooljaar tijdstip 6,43 procent op vooruit.

Moderne cao

FNV Zorg & Welzijn plus den andere vakbonden hebben maandenlang gesproken met werkgeversverenigingen LHV plus InEen wegens den nieuwe arbeidsvoorwaarden op papier te krijgen. Coureur Mitchell Hoogenhout van FNV Zorg & Welzijn: “Ie resultaat is dat er nu ene moderne cao ligt waarin, ongeacht goede loonafspraken, zowel zaken mits milieubewust werken plus sociale veiligheid ene plek hebben gekregen.”

ANW-toeslag

Den toeslag voordat avond-, nacht- plus weekenddiensten (ANW-toeslag) gaat van 50 zoals 60 procent voordat den nachten ter ie weekend plus den feestdagen. Ermee stijgt den toeslag weer iets voorts ten opzichte van den vorige cao. Totdat slot wasgoed er veel steunpilaar voordat ie waarheid dat den medewerkers vanaf 2023 ene volledige eindejaarsuitkering krijgen. Dit schooljaar stijgt ie percentage voordat den dertiende maand van 6,5 procent van ie jaarsalaris zoals 7,5 procent. Plus vanaf 2023 gaat ie percentage voorts opwaarts zoals den volledige plus structurele 8,33 procent.