4 filmpjes met handleiding

Dit 4 filmpjes kunnen medewerkers permitteren zien hoe jij ie thema vertrouwelijkheid plus seksualiteit kunt bepreken plus daarvan weerspiegelen. Jouw kunt tijdens eentje teamoverleg eentje filmpje bekijken plus dit daarna doorspreken. Den filmpjes zijn zowel te tradities op familieavonden of tijdens georganiseerde trainingen overheen ie thema vertrouwelijkheid plus seksualiteit. Ter den handleiding vind jij kijkvragen, verdiepingsvragen plus stellingen. Den filmpjes staan op den afspeellijst Intimiteit en seksualiteit van Zorg voordat Huis op Youtube. Ter onderstaande filmpjes is zowel den spiegeling van den zorgmedewerker opgenomen. Er is zowel eentje versie vacant zonder dit spiegeling.

Intakegesprek met voetlicht voordat seksualiteit

Contactverzorgende Anita van der Watergang houdt eentje intakegesprek met mevrouw den Wit plus haar dochter Manon. Tijdens ie gesprek brengt zij zowel ie thema vertrouwelijkheid plus seksualiteit ter sprake. Dit is eentje vast onderdeel van ie intakegesprek van den organisatie. 

Duobed ter verpleegtehuis

Wanneer mijnheer Kruinhoven wordt gekleed wegens Miriam, krijgt hij eentje stijve. Hij voelt zichzelf intact ongemakkelijk plus stuurt haar weg. Miriam kiest ervoor wegens weer den ruimte ter te gaan plus eentje gesprek overheen den situatie te opstarten. 

Sekszorg 

Inwoner Frits Veldkamp zit ter zijn ruimte zachtjes te neuriën terwijl verzorgende Karin honingbij ie gootsteen staat. Zij vraagt zoals den waarde van ie liedje plus er vormt eentje gesprek overheen behoefte aan vertrouwelijkheid plus hoe daaraan tegen gekomen vermag wordt. 

Stemkracht van medicatie op seksualiteit

Den medicus gaat eentje gesprek aan met mevrouw Schouten diegene zichzelf intact ongemakkelijk voelt omdat zij drang heeft wegens met haar hand ter haar kruis te zitten. Zij begrijpt noch hoe dat vermag. Den medicus verstrekken uitleg.

Scholingsmap Vertrouwelijkheid plus seksualiteit

Met dit scholingsmap kunnen zorgorganisaties zelfstandig verpleegkundigen, verzorgenden plus andere betrokkenen scholing geven overheen vertrouwelijkheid plus seksualiteit. Onder andere gespreksvoering, omgaan met limieten plus verschillende ziektebeelden komt aan den orde. Den scholingsmap inhouden eentje tabel vragen plus voorbeeldsituaties diegene te tradities zijn ter eentje teamoverleg. Eentje praktijkopleider of teamleider vermag den viertal lessen geven.