Den schaderegeling komt voort uit ‘Goede zorg voordat ouderen’ ter ie Regeerakkoord 2017-2021. Minister Hugo den Jonge stelt structureel 5 miljoen vacant voordat den inzet van kerkelijk verzorgers. Daarnaast is er voordat 2019 plusteken 2020 reserve budget (25 miljoen) voordat ie toenemen van den uitrusting wegennet, scholing van professionals plusteken vrijwilligers, multidisciplinair overleg plusteken ie vergroten van den bekendheid overheen geestelijke verzorging. Den activiteiten stappen via den landelijke netwerken palliatieve zorg diegene eentje hogere bijdrage krijgen. Dit is den snelste plusteken uiterst directe wijze wegens den regio’s te penetreren.  

Inhoud factsheets geestelijke verzorging

Ter den factsheet ‘Subsidieregeling geestelijke verzorging ter den thuissituatie; watten betekent dit?’ lees jouw: 

  • Voordat wie den schaderegeling bedoeld is
  • Waar kerkelijk verzorgers aan willen voldoet
  • Welke activiteiten voordat vergoeding ter aanmerking komen 
  • Welke tarieven indien richtlijn gehanteerd wordt  
  • Hoe plusteken wanneer kunnen netwerken palliatieve zorg den toelage aanvragen? 
  • Watten wordt van den netwerken palliatieve zorg verwachten? 
  • Hoe kunnen ouderen, palliatieve patiënten, plusteken hun naasten gewoonte maken van eentje geestelijke verzorger?
  • Wanneer moeten eentje kerkelijk verzorger wordt ingeschakeld?  
  • Hoe willen den activiteiten van den kerkelijk verzorger wordt geregistreerd? 
  • Welke tarieven kunnen indien richtbedragen gehanteerd wordt? 

Download de factsheet (pdf)

Meer inlichting