Den voormalige verslavingsgoeroe Keith Broodbakker (61) hoeft noch weer ter observatie te wordt opgenomen te ie Pieter Parcours Centrum (PBC). Dat heeft ie rechtbank te Mokum dinsdag bepaald. Ie OM wilde eentje nader persoonlijkheidsonderzoek wegens eentje huis beeld te krijgen van zijn psychische gesteldheid.

Broodbakker worden te maart vorig schooljaar veroordeeld totdat eentje gevangenisstraf van 4,5 schooljaar voordat verkrachting van eentje minderjarig meisje dat hij hielp met haar eetstoornis. Omdat den tribunaal besloot Broodbakker geen tbs-maatregel plusteken beroepsverbod op te leggen, ging ie OM te hoger beroep.

Ie OM verdenkt Broodbakker ervan dat hij ie meisje vanaf haar zestiende heeft verkracht te Hilversum, Mokum plusteken Saint-Tropez. Broodbakker zegt schuldeloos te zijn plusteken ging zowel zelf te hoger beroep tegen den opgelegde straf.

Tweede opvang

Broodbakker, beroemd van televisieprogramma’s, verzette zichzelf tegen eentje tweede opvang te ie PBC. Zowel zijn verdediger zegt weinig van opzienbarend research te vooruitzien. Volgens hem zijn den eerdere rapportages nog actueel toereikend.

Den inhoudelijke treatment van ie hoger beroep staat te juni gepland.

Doorheen: ANP