Den ACM deed eentje diepgaand research zoals den prestaties van dit overname voordat den kwaliteit, toegankelijkheid plusteken betaalbaarheid van zorg ter den regio Rijnmond. Den ACM heeft den partijen geïnformeerd overheen den voorlopige resultaten van ie research, waarna den ziekenhuizen hun verzoekschrift voordat goedkeuring van den overname hebben ingetrokken.

Watten den voorlopige resultaten van ie research waren, maakt den ACM noch beroemd. Vorig klas wasgoed hoewel verhelderend dat den marktautoriteit noch hevig geestdriftig wasgoed. Den organisatie concludeerde waarna ter eentje eerste studie dat den overname “mogelijk negatieve prestaties kon hebben voordat den prijs, kwaliteit plusteken vernieuwing van den zorg”.

Onderhandelingspositie

Daarenboven zag den ACM dat er waarschijnlijkheid wasgoed op eentje “te sterke onderhandelingspositie” van den combinatie Erasmus MC/IJsselland met zorgverzekeraars. Diegene vreesden dat zij gedurende den inkoop van zorg voordat hun verzekerden noch meer wegens ie fusieziekenhuis heen konden, lieten zij weten aan den ACM. Onder meer daardoor besloot den ACM dat meer research nodig wasgoed.

Te dit research voerde den ACM economische analyses uit, bestudeerde documenten van den ziekenhuizen plusteken sprak met andere ziekenhuizen, huisartsen plusteken zorgverzekeraars. Den ACM stelde zowel vragen aan Erasmus MC plusteken IJsselland ziekenhuis overheen patiëntenzorg plusteken den onderhandelingen met zorgverzekeraars.