Ie protocol is vorstelijk uitgedund plusteken heeft eentje nieuwe lay-out. Ter ie protocol zelf is vermelde op welke plekken ie protocol is gewijzigd, er is dus geen versie met gele arcering meer.

Wijzigingen

Den 1,5 peettante schikking komt te vervallen; zo zowel looproutes plusteken zulke. Hoewel den schikking komt te vervallen, blijft ie raad wegens jawel welnu den ruimte te blijven geven.

Ouders

Ouders zijn weer welkom te den locaties plusteken op den menigte. Ie is echter aan den organisaties hoe zij hier invulling aan geven plusteken hoe zij hierover afspraken maken met den ouders. Eentje organisatie schenkkan dus zowel verschillend besluiten.

Zwanger

Ie raad voordat zwangere medewerkers (28 weken plusteken voorts) blijft geldt. Dit betekent nog steeds dat geadviseerd wordt wegens voordat zwangere medewerkers andere, passende werkzaamheden te organiseren.

Taxivervoer

Ter ie publiek vervoer blijft den mondkapjesplicht van volume, dit geldt zowel voordat ie halen plusteken brengen zoals peuterspeelplaats plusteken schoollocaties via taxivervoer.

Vanwege: Nationale Zorggids