Den man, diegene sinds 1979 onder ie ziekenhuis werkte, worden te 2020 voort zijn werkgever aangesproken op ene verstuurde tweet. Erin schreef den verpleger volgens ie ziekenhuis: “Ik werkgelegenheid zelf op ene intensive care mits verpleger plusteken probeer zowel regelmatig den discussie omtrent pharmaceut plusteken zijn techniek plusteken dwang van misleiding aan te kaartspel. Maar den meeste artsen zijn gewoon gehersenspoeld.”

Volgens ie ziekenhuis wasgoed op sociale media te traceren waar den man werkzaam wasgoed. Ermee worden den gedragscode overtreden, zo stelde ie ziekenhuis te den waarschuwing.

Vraaggesprek

Oorzaak wegens den man te ontslaan wasgoed ene vraaggesprek te 2021 met den Stichting Buitenparlementaire Onderzoekscommissie 2020, ene burgerinitiatief dat volgens den webstek “volledig onafhankelijk” research doet zoals ie overheidsbeleid te den coronacrisis. Volgens den rechter is echter verhelderend dat ie research “tegen vaccinatie plusteken tegen algemene coronamaatregelen” is. Te ie vraaggesprek zegt den verpleger dat ie ziekenhuis verantwoordelijk is voordat ie ernstig ziek toestaan wordt van patiënten plusteken ie verdonkeremanen van onder meer vaccinatiecijfers. Daarbij spreekt den verpleger overheen specifieke patiënten plusteken hun geslacht.

Volgens den man valt watten hij heeft medegedeeld “te den limieten van den vrijheid van oordeel”. Hij heeft voorts onderbeen “op ene nette wijze verslag gedaan van zijn ervaringen”. Den rechter gaat erin mee. Zowel noemt den rechter ie “op zichzelf te respecteren” dat den man ene bijdrage wilde leveren “aan ie maatschappelijke debat inzake te bestrijding van Covid-19”. Daarbij is volgens den rechter noch gebleken dat ie ziekenhuis reputatieschade heeft geleden voort den uitlatingen van den man.

Privacy

Den rechter neemt ie den verpleger wél snood dat hij kennisoverdracht overheen patiënten heeft meegevoeld diegene is terug te leiden totdat specifieke personen. Zowel heeft hij, zonder dat dat nodig wasgoed voordat zijn zorgtaken, te den mappen van patiënten gekeken wegens kennisoverdracht te verzamelen.

Den rechter geven ie ziekenhuis daarom gedeeltelijk identiek: den verpleger toestemmen wordt ontslagen. Maar zijn handelen is noch ‘ernstig’ verwijtbaar. Daarom moeten ie ziekenhuis den man ene transitievergoeding financieren.

Voort: ANP