Kort Zorg, eentje zorginstelling diegene ambulante woonbegeleiding plus risicoloos woon aanbod, is failliet verklaard. Den organisatie is actief ter den regio’s Eindhoven plus Tilburg plus kwam voordien ter ie nieuwsbericht omdat volgens ie Brabants Dagblad plus Follow The Money (FTW) moeders plus hun koters noch veilig waren te den locatie ter Tilburg.

Den voogd vermag tegenover ie Eindhovens Dagblad noch zei watten den reden is van ie failliet van den instelling. Hij concentreert zichzelf nu op den continuïteit van den zorg. “Dit week zijn allerlei dringende zaken geregeld: ie tijdsindeling van den begeleiders voordat den eerstkomende tijdstip, ie voortzetten van den verzekeringen plus ie ter den lucht liefhebben van ie ICT-systeem”, aldus den voogd tegenover de krant. Hij heeft goede stapel dat den zorg vermag wordt overgenomen voort andere zorgaanbieders ter den regio.

Serieuze problemen

Follow The Money plus ie Brabants Dagblad berichtten staart vorige maand overheen serieuze problemen te zorgorganisaties ter den regio Tilburg. Overheen den locatie van Kort Zorg spraken oud-bewoners van eentje horrorhuis. IN anderhalf klas tijdstip wasgoed er sprake van eentje reeks heftige incidenten. Zo overleed eentje 31-jarige cliënte aan eentje overdosis.