Redacteur Skipr, Zorgvisie plusteken Qruxx

Nederlandse zorginstellingen zien den ELENA-subsidie, eentje Europese duurzaamheidssubsidie, overheen ie hoofdeinde. Met den toelage kunnen organisaties onder voorwaarden 90 procent van den advieskosten diegene verbanden met eentje energieproject toestaan financieren. Ondanks den uitgestrekte belangstelling erbij andere Nederlandse organisaties, weten zorginstellingen ie loket van ie Europese Investeringsbank (EIB) hiervoor nog noch te vinden, zegt den Europese bankgebouw.

Premium

De European Local Energy Assistance

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (proefwerk)seizoenkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement vanzelf.


  • Onbeperkt alle wetsartikelen oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Alreeds abonnee? Loom dan te

Redacteur Skipr, Zorgvisie plusteken Qruxx