EGM Architecten zullen den renovatie van ie hoofdgebouw van ie Maastricht UMC+ (MUMC+) op zichzelf gaan nemen. Den verpleegafdelingen, den departementen voordat intensieve zorg plus ie Vrouw, Kleintje plus Moedercentrum van ie ziekenhuis wordt ter stappen gerenoveerd, meldt architectenweb.

Den ‘Renovatie van den klinieken’ maakt fragment uit van ie tactisch vastgoedplan 2020 totdat 2040 van ie MUMC+. Volgens dit project wil ie MUMC+ haar onderkomen vernieuwen plus uitbreiden. Ie ziekenhuis wil zo huis voorbereid zijn op toekomstige ontwikkelingen ter den zorg. Vorige week worden ofschoon beroemd dat Wiegerinck ie nieuwe entreegebouw gaat ontwerpen. “Zowel den ontwerp- indien realisatiefase zullen eentje veel jaren ter deeg nemen”, meldt EGM. Ie project Klinieken beslaat ter totaal meer dan 30.000 m2.

Renovatie

Erbij den renovatie zullen eentje gezonde werk- plus verblijfsomgeving centraal staan.  EGM Architecten: “Er komen plekken voordat verwondering, herkenbare plus tactiele materialen, uitstapje vormen, levend groenkleurig plus ruime daglichttoetreding stellen wij voordat indien onderdeel van den dagelijkse healing environment.”

Duurzaamheid

Duurzaamheid is important. Te ie ontwerp wordt voorts ingezet op ie minimaliseren van den energiebehoefte plus ie energieverbruik, evenals ie beperken plus eentje mailing verwerking van den afvalstroom. Zowel wordt ie ziekenhuis zo ingericht dat ie ‘stapsgewijs plus flexibel schenkkan meebewegen’ ter eentje situatie van eentje pandemie.