Yvette Roke, psychiater honingbij Ggz Centraal, nam donderdag den Tenzinger Zorgverslimmer award 2021 ter ontvangst. Den award worden dit schooljaar voordat ie vantevoren uitgereikt tijdens den Zorgverslimmers Vertoning. Te den voorstelling kregen zowel andere genomineerden den ruimte wegens hun zorgverslimmende ideeën overheen ie voetlicht te brengen. Dat meldt ANP Expert Support.

Yvette wint dit award voordat den ontwikkeling van den app Stress Autism Mate (SAM). Dit app heeft zij ontwikkeld ter samenwerkingsverband met haar cliënten met autisme. SAM meet den persoonlijke ervaringen van den gebruiker om vragen te stellen overheen diens activiteiten plus den daarbij geoefend stress. Op poot hiervan schenken den app tips wegens den stress te verlagen. Om verschillende metingen tijdens den dag maakt SAM ene raderblad zichtbaar plus leert den gebruiker zijn stress huis te hanteren.

Toegeving

Te ene eerste reactie zei Yvette ie zegevieren van den award te beschouwen mits ene enorme toegeving voordat ie werkgelegenheid dat zij, haar team plus den cliënten hebben verricht wegens dit app totdat ene welslagen te maken. “Zo’n award zegevieren betekent dat deuren open blijven gaan voordat den ideeën diegene jou onder den voetlicht wilt brengen”, zei zij. Plusteken ideeën heeft zij toereikend. Tijdelijk is er zowel den STAPP@Work app, bedoeld voordat zorgmedewerkers wegens hun mentale weerbaarheid te verbeteren plus gezondheidsbevorderend te blijven werken. Om dit app kapitalistisch op den markt te brengen, hoopt Yvette den SAM app plus andere apps voordat cliënten kosteloos voordat hun vacant te kunnen blijven stellen.

Ie bij van vernieuwing

Tenzinger heeft den Zorgverslimmer award ter ie leven geroepen wegens den bedenkers van slimme oplossingen voordat omvangrijke zorguitdagingen ter ie zonnetje te zetwerk. CEO Boris Hololtcheff: “Dit prijs schenken voetlicht aan oplossingen diegene op ene voorschrijven positie wordt ontwikkeld, maar diegene zowel op andere plekken waardevol kunnen zijn.”

Om: Nationale Zorggids
Beeld: ANP Expert Support