Ter 2020 worden Nederland opgeschrikt voort den opgang van ie Coronavirus. Vooral onder ouderen sloeg ie virus hard toe. Omdat COVID-19 vroegtijdig wegens eentje snelle wijziging, zijn er te zeer korte tijdstip behandelprotocollen plus keuzehulpen totdat stand gekomen rondom den treatment van COVID-19. Op dat uur wasgoed ie nog noch mogelijk wegens patiëntervaringen hierbij te betrekken. Wegens indien patiënt samen met naasten plus den medicus eentje goede afweging te kunnen maken overheen zorg plus treatment erop COVID-19, zijn patiëntervaringen echter fundamenteel. Bijvoorbeeld ervaringen overheen thuis repareren of te ie ziekenhuis plus overheen den geoefend behandellast van den verschillende behandelingen. 

Ter ie ECHO-onderzoek verkennen wij met ouderen diegene bewezen COVID-19 doorgemaakt hebben, watten hun ervaringen hierbij waren, zodat wij voordat ouderen diegene COVID-19 krijgen meer kennisoverdracht hebben waarmee zij samen met hun medicus behandelkeuzes kunnen maken. 

Bent u bovenin den 70, bent u positief getest* op COVID-19 plus bent u thuis hersteld van uw ziekte? Plus woont u te den regio Utrecht, Zuid-Nederland, Noord-Brabant of Noord-Nederland plus wilt u graag anderen promoten met uw ervaringen erop eentje COVID-19 ziekte? Dan gaan wij graag met u te gesprek. Ie vraaggesprek vermag plaatsvinden tussen 1 oktober plus 15 november. Ie gesprek zou ruwweg 1-2 uur te deeg nemen, plus vindt erop u thuis positie. Wilt u veeleer eentje gesprek via videobellen, dan vermag dat zowel.  Alle verkregen kennisoverdracht zou volledig geanonimiseerd plus vertrouwelijk behandeld wordt. 

Indien u zichzelf wilt opofferen voordat den studie of meer kennisoverdracht wenst te ontvangen, kunt u voeling opvangen met den onderzoekers Ruth Pel via r.pel@vilans.nl of Diny Stekelenburg via d.stekelenburg@vilans.nl. 

Vriendelijk bedankt voordat uw werkster!

* Indien erop u noch via eentje test den Coronabesmetting is vastgesteld maar u had te den tijdsperiode maart – mei 2020 welnu symptomen indien koorts, benauwdheid, geur- plus smaakverlies, plus bedlegerigheid plus u ontving zorg van den huisarts, gaan wij ervan uit dat u Corona heeft gehad plus kunt u mee verrichten met ie research.