Ie ECD moeten ie werken te den zorg eenvoudiger maken. Weliswaar verstrekken ie ECD kloppend hevig veel regeldruk. Ie ministerie van Volksgezondheid, Welzijn plus Sport (VWS) heeft Berenschot gevraagd wegens te onderzoeken watten huis vermag. Ter dit wetsartikel porties wij den lessen plus den belangrijkste uitkomsten.

Bekijk zowel den infograpic met alle uitkomsten op ene rij. 

5x lessen

  1. Betrek zowel zorgmedewerkers te den ontwikkeling, uitverkoring plus implementatie van ie ECD.
  2. Zorg voordat gebruiksvriendelijke systemen diegene gekoppeld zijn. Registreer ook noch meer dan nodig. Dit voorkomt veel administratieve tijdstip.
  3. Zorg voordat meer tijdstip voordat medewerkers diegene noch handig zijn met ie ECD. Geef dit medewerkers meer scholing.
  4. Zorg dat ie ECD netwerk zo makkelijk is mits ie internet. Zorg voordat voldoende kennisgeving plus uitleg te elke functie of lichtknop.
  5. Den zorgmedewerker plus den ECD-leverancier willen was samenwerken te ie uitbouwen plus den invoering van ie ECD. Zo ziet den ECD-leverancier hoe ie ECD op den werkvloer werkt.

ECD: van last zoals zinnelijkheid. Praat jou mee op 13 januari? 

Wij zijn nieuwsgierig of te jouw zorgorganisatie ie ECD den zorg ondersteunt. Of dat jullie ginds stappen te zetwerk. Wil jou jouw ervaring porties, meld jou dan aan voordat den interactieve online samenkomst ECD: van last naar lust op donderdag 13 januari 2022. Ene interessante werksessie waarin jou met andere zorgcollega’s aan den slag gaat met den vraag hoe ie ideale ECD eruit zullen zien. 

Meer weten overheen den uitkomsten van den enquête. Lees hier voorts.