Redacteur Zorgvisie, Skipr plusteken Qruxx.

Den zorg gooit minstens 100 miljoen euro vanaf schooljaar weg aan ongebruikte medicijnen. Overgeschreven van den verspilling, vormen medicijnresten ter ie water eentje wicked problem. Daarom is den Duurzame Samenwerking Farmacie ter ie leven geroepen. KNMP-vicevoorzitter Nicole Hunfeld plusteken apotheker Gertjan Hooijman zei overheen den groene roller, den uitdagingen plusteken recent gelanceerde inspiratiegids Verspil geen pil.

‘Waarom stichten verzekeraars geen innovatiefonds met aangepaste tarieven voordat apothekers diegene gedreven verduurzamen plusteken minder voorschrijven?’ –
KNMP-vicevoorzitter Nicole Hunfeld.

Premium

Den farmacie neemt eentje vijfde

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (proefwerk)seizoenkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


Ofschoon abonnee? Loom dan ter

Redacteur Zorgvisie, Skipr plusteken Qruxx.