Watten is er nodig wegens ervoor te zorgen dat toepassingen écht wordt tweedehands ter den praktijk? Plusteken hoe kunnen digitale oplossingen meebetalen aan kwaliteit van leven plusteken ene hanteerbare werkdruk? Ter ie dubbelinterview wordt verschillende thema’s besproken. Van schaarste, veroudering plusteken corona mits ene mogelijkheid totdat aan ene stip op den horizon zetwerk. Ie komt aan bod want technologie wordt steeds vanzelfsprekender ter den zorg.

Dubbelinterview

Vanaf thema lichten Mirella Minkman (bestuursvoorzitter van Vilans plusteken verbonden aan Tilburg University/TIAS mits bovenmatig hoogleraar Vernieuwing van organisatie plusteken governance van integrale zorg) plusteken Brigitte Sperzieboon (coureur van Academy ie Gat plusteken bovenmatig hoogleraar technologie gehandicaptenzorg) toe. Ongeacht dat technologie schenkkan meebetalen aan ie verminderen van werkdruk, zoals ie op afstand expertise inroepen, schenkkan technologie zowel meebetalen aan ene zelfstandiger leven waarin mensen zelf den regie vasthouden. 

Lees het dubbelinterview op ZonMw

Overheen ZonMw

Technologische innovaties kunnen ene belangrijke bijdrage leveren aan den kwaliteit, veiligheid plusteken kostenbeheersing ter den zorg. Zowel kunnen ICT-oplossingen er aan meebetalen dat patiënten ene zelfstandiger leven kunnen leiden, of den regie overheen den zorg diegene zij ontvangen ter inherent handen kunnen vasthouden. Daarom vindt ZonMw ie vitaal wegens te investeren ter e-health. Lees meer overheen ZonMw.

Overheen Vernieuwing-impuls

​Met den Vernieuwing-impuls Gehandicaptenzorg van ie programma Volwaardig leven wil ie ministerie van Volksgezondheid, Welzijn plusteken Sport (VWS) ie voordat cliënten plusteken zorgverleners gemakkelijker maken wegens technologie toe te schreden. Vilans plusteken Academy Ie Gat coördineren ie programma plusteken voeren ie uit.