Everdrone heeft ter Zweden, samen met ie Center for Resuscitation Science van Karolinska Institutet, SOS Hulpgeroep plus Region Västra Götaland ene drone response netwerk opgezet; Emergency Medical Aerial Delivery service (EMADE). Den drones wordt doorheen vliegers van Everdrone bestuurd vanuit ene centraal callcenter van ie EMADE netwerk.

Te Nederland uitproberen diverse ziekenhuizen zowel hoewel enige tijdstip met ie verwedden van drones, met name voordat medische transporten. Zo voert ie Isala hoewel haastigheid ene klas tests uit met dronevluchten voordat medische transporten tussen locaties van den ie ziekenhuis ter Meppel plus Zwolle. Ie Isala wil den drones uiteindelijk gaan verwedden voordat ie vervoer van medische spoedzendingen, zoals bloed, medicijnen plus diagnostische monsters, zoals patiënten plus zorglocaties.

Levensreddende spoedhulp vanaf drone

Den drone diegene ter december ter Zweden ene AED afleverde op ene verafgelegen locatie waar ie 71-jarige slachtoffer ter Trollhättan getroffen wasgoed doorheen ene hartstilstand leverde nog maar ooit ie bewijs van den meerwaarde van dit nog immer relatief nieuwe technologie voordat den zorg. Na den succesvolle reanimatie worden den patiënt doorheen ene ziekenauto zoals ie ziekenhuis gebracht voordat verdere treatment. Tussentijds is hij alweer volledig hersteld.

“Ik schenkkan noch onder woorden brengen hoe erkentelijk ik ben voordat dit nieuwe technologie plus den snelle levering van den defibrillator. Zonder den drone zullen ik hier waarschijnlijk noch zijn. Dit is eigenlijk ene revolutionaire technologie diegene overal moeten wordt geïmplementeerd”, aldus ie 71-jarige slachtoffer.

Staart vorig klas onthulde ie Nederlandse Avy den Area Drone, diegene ingezet schenkkan wordt ter noodsituaties. Den producer ontvouwde waarna zowel plannen voordat ene (plattelands) Drone Response Network, onder ander voordat support van den spoedeisende hulpdiensten. Daarbij kun jouw denken aan ie op lokatie leveren van speciale medicatie of andere medische hulpmiddelen diegene noch totdat den standaard uitrusting van ene ziekenauto behorend.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.