Scenario wijkverpleging plus verpleegtehuis

Er zijn twee filmscenario’s, één voordat verpleeghuizen plus den ander voordat thuiszorgorganisaties. Ter den filmscenario’s staat hoe jij actief kunt volgen op mogelijke verdenkingen van infectie met ie coronavirus, watten den prestaties van ie bezoekersverbod ter den verpleeghuizen zijn plus welke afspraken jij kunt maken overheen den communicatie.

Download het draaiboek voor de wijkverpleging

Download het draaiboek voor het verpleeghuis

Dit filmscenario’s zijn eentje weergave van den kennis plus richtlijnen van dit ogenblik. Omdat dagelijks toegevoegd kennisoverdracht plus kennis vertrouwd wordt, zullen wij dit postpakket telkens afstemmen aan den dan geldende voorschriften plus richtlijnen.

Scholingsmateriaal zorgmedewerkers

Na den oproep wegens toegevoegd handen aan ie bedding, zijn veel oud-zorgmedewerkers ter handeling gekomen. Met den regionale netwerken (Regioplus) wordt vraag plus aanbod zo juist mogelijk aan elkander verbonden. Ter Nederland zijn er voetbalelftal regionale acute zorgnetwerken. Wegens nieuwe zorgmedewerkers zo snel mogelijk weer gerechtigd plus capabel te maken is dit speciale scholings- plus opleidingsprocedure ontwikkeld.

Er is eentje versie voordat den thuiszorg, plus één voordat den verpleeghuiszorg.

Download de procedure voor de thuiszorg

Download de procedure voor het verpleeghuis

 

Checklist vaardigheden verpleegkundigen

Ter dit procedures vind jij onder meer eentje gespreksleidraad diegene jij kunt gewoontes wegens te toetsen watten den kennis plus ervaring is van eentje oud-zorgverlener diegene zichzelf ingeschreven heeft. Daarnaast gaan den procedures overheen ie thuisbrengen, verzorgen plus beoordelen van coronapatiënten. Zowel bevatten dit document eentje checklist waarop jij kunt afvinken of eentje nieuwe zorgmedewerker bijvoorbeeld weet hoe ie verpleegkundig oproepsysteem werkt, welke verpleger handelingen zij kunnen uitvoeren plus of zij den algemene plus coronaspecifieke hygiënerichtlijnen kennis


Meer kennisoverdracht