Elke dag tips

Ie programma Doortrappen, veiliger wielrijden totdat jij 100ste, zendt te den laatste week van oktober 2020 dagelijks tussen 13.00-13.45 uur ene webinar uit. Met elke dag ene ander Doortrappen-thema: staatkundig, gezondheid, Doortrappen te den praktijk, vernieuwing plusteken werkelijke Doortrappers aan ie woord.

Te trio kwartier praten wij jij te plusteken ontvang jij nieuwe kennis, tips plusteken inspiratie wegens zelf met Doortrappen aan den slag te gaan. 

Dagvoorzitter Wendelien Wouters ontvangt dagelijks te den studio ene daggast. Samen doorspreken zij den verschillende Doortrappen-thema’s aan den hand van filmpjes uit ie hele land. Op maandag 26 oktober is minister Cora van Nieuwenhuizen onze hoofdgast. Digitaal betrekken wij den andere tafelgasten te ie webinar, zoals professionals uit ie veld plusteken oudere fietsers met mooie vertellen. Dit alles completeren met rietje, tips van professor Scherder plusteken veel vreugde! 

Programma webinars

Elke dag staat te  ie teken van ene ander thema, van ‘gezond op den rijwiel’ oefeningen totdat innovaties rondom wielrijden voordat ouderen. 

Bekijk het volledige programma

Aanmelden

Iedereen is harte welkom.Wij liefhebben online ene plekje vrij! Den webinars zijn kosteloos te te woon. Aanmelden kan via de website van Doortrappen.

Wijs jij jij collega’s plusteken mensen te jij persoonlijke omstreken op dit webinars? Ie is interessant voordat professionals diegene zichzelf bezighouden met verkeersveiligheid, sport plusteken welzijn.

Meld jij aan