Doe mee aan onderzoek

Bent u eentje thuiswonende oudere ter Nederland? Dan zijn wij hevig nieuwsgierig zoals den langetermijngevolgen van den maatregelen rondom den coronacrisis op uw gezondheid plusteken welbevinden.

Wij werken samen met onderzoekers van ie Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) wegens dit prestaties ter toegangsbewijs te brengen.

Rouwbeklag aan research

  • U kunt meespelen aan ie research om den online vragenlijst ter te vullen.
  • Ie invulling van den vragenlijst toestaan vrijwel 20 totdat 30 minuten.
  • Den uiterste datum wegens mee te doet aan dit research is 31 december 2020.

Doe mee aan onderzoek

Eerste resultaten impact coronacrisis

Ter mei deden wij zowel eentje oproep voordat deelneming aan ie PHICOP-onderzoek. Wijd 800 ouderen werkten mee om den vragenlijst ter te vullen. Uit den eerste resultaten blijkt dat eentje vijfde van den deelnemers vond dat hun algemene gezondheid verslechterd wasgoed tijdens den laagconjunctuur. Meer dan eentje vierde van den deelnemers voelde zichzelf – ten tijde van ie invulling van den vragenlijst – minder getraind dan voordat den coronacrisis. Uit den interviews bleek dat ouderen dat vaak toeschreven aan ie wegvallen van dagelijkse lichaamsbeweging plusteken minder sporten. Voorts gaven veel ouderen aan dat afspraken met zorgverleners veelvuldig gecanceld werden. Zowel bleek dat sociale contacten met meer dan 70% waren afgenomen.

Meer kennisoverdracht