Mits jou hygiënisch werkt, kun jou ie tal infecties beperken. Hierdoor hoeft er minder vaak antibiotica tweedehands te wordt. Infectiepreventie is daarnaast zowel fundamenteel, ie is maatwerk omdat den impact op den gezondheid van verschillen vanaf situatie. Op voet van den voorliefdes van den cliënt plus met den juiste kennis overheen infectiepreventie kom jou totdat den juiste werkwijze.

Programma ‘Schenkkan of moeten ie hygiënischer?’

Ie programma ‘Schenkkan of moeten ie hygiënischer?’ is ene stimulans wegens hygiënisch werken nog meer mits vanzelfsprekend te permitteren zijn ter ie dagelijks werkgelegenheid van zorgprofessionals. Zowel ie stellingname infectiepreventie komt aan bod. Wegens kennis op te halen plus te porties heeft Vilans zorgorganisaties nodig. Hiervoor zijn uitwisselsessies georganiseerd plus jou schenkkan hieraan mee tenuitvoerleggen. 

Doet mee

Mits participant ontvang jou steun gedurende jouw vraagstuk plus neem jou portie aan netwerken waarin specifieke thema’s wordt behandeld. Wij porties ervaringen plus gedeelde lessen. Dit porties wij vervolgens met den surplus van den sector op onder andere Kennisplein Gehandicaptensector. 

Meld je aan voor de uitwisselsessie op 18 februari of 1 maart

Ie programma ‘Schenkkan of moeten ie hygiënischer?’ is ter opdracht van ie van ministerie van VWS georganiseerd. Vilans werkt samen met den Regionale Zorgnetwerken ABR plus VGN