Middin is eentje uitgestrekte zorgorganisatie plusteken biedt met pakweg 3.600 medewerkers steun plusteken zorg te Zuid-Nederland op woonlocaties, activiteitencentra, op schoolgebouw of aan stulp aan zo’n 5.900 mensen met eentje verstandelijke restrictie plusteken mensen met niet-aangeboren hersenletsel.

Ziekenhuis

Dirksen maakt den overstap vanuit ie Albert Schweitzer ziekenhuis te Dordrecht, waar zij totdat voordat kort werkte indien bedrijfsleider. ‘Te eentje ziekenhuis kunnen wij veel bezegelen voordat mensen, waarbij veel is ingericht op kort voeling,’ zegt Dirksen.

Samenleving

Nicole kiest voordat den overstap wegens vanuit haar functie mensen met eentje restrictie of niet-aangeboren hersenletsel volop mee te permitteren doet te den samenleving. Zij heeft zelf aan eentje auto-ongeluk eentje fysieke restrictie overgehouden. Dirksen: ‘Ik ben ingevolge dat ongeluk meer gaan piekeren overheen watten leven met eentje restrictie betekent. Voordat mijzelf plusteken voordat anderen. Somwijlen is ie verdrietig. Tegelijkertijd: watten schenkkan jou welnu? Watten ga jou doet?’ Diegene vragen neemt zij zowel mee te haar nieuwe functie.

Regiodirecteur

Middin is beroemd terrein voordat Dirksen. Den afgelopen jaren wasgoed zij voorzitter van den Vrienden van Middin, waar zij voordien indien bestuurslid startte. ‘Ik ben eentje twee schooljaar geleden begonnen ter den Vrienden omdat ik ie doorslaggevend vind dat anderen kunnen smullen van dezelfde waar indien ik. Indien regiodirecteur hier structureel aan meehelpen – dat is eentje smaakvol vooruitzicht.’