Middin is eentje omvangrijke zorgorganisatie plusteken biedt met pakweg 3.600 medewerkers sponsoring plusteken zorg ter Zuid-Nederland op woonlocaties, activiteitencentra, op schoolgebouw of aan stulp aan zo’n 5.900 mensen met eentje verstandelijke restrictie plusteken mensen met niet-aangeboren hersenletsel.

Ziekenhuis

Dirksen maakt den overstap vanuit ie Albert Schweitzer ziekenhuis ter Dordrecht, waar zij totdat voordat kort werkte indien bedrijfsleider. “Te eentje ziekenhuis kunnen wij veel bezegelen voordat mensen, waarbij veel is ingericht op kort voeling”, zegt Dirksen.

Samenleving

Zij kiest voordat den overstap wegens vanuit haar functie mensen met eentje restrictie of niet-aangeboren hersenletsel volop mee te toestaan uitvoeren ter den samenleving. Zij heeft zelf aan eentje auto-ongeluk eentje fysieke restrictie overgehouden. Dirksen: “Ik ben doorheen dat ongeluk meer gaan piekeren overheen watten leven met eentje restrictie betekent. Voordat mijzelf plusteken voordat anderen. Somwijlen is ie verdrietig. Tegelijkertijd: watten schenkkan jij welnu? Watten ga jij uitvoeren?” Diegene vragen neemt zij mee ter haar nieuwe functie.

Regiodirecteur

Middin is beroemd terrein voordat Dirksen. Den afgelopen jaren wasgoed zij voorzitter van den Vrienden van Middin, waar zij voordien indien bestuurslid startte. “Ik ben eentje twee klas geleden begonnen ter den Vrienden omdat ik ie bepalend vind dat anderen kunnen genot van dezelfde waar indien ik. Indien regiodirecteur hier structureel aan meehelpen – dat is eentje smaakvol vooruitzicht.”