Uurwerk begon ter 2006 mits manager onder Zorgbelang Groningen plusteken worden ter 2011 directeur-bestuurder. “Ik kijk terug op eentje intact bijzondere tijdsperiode onder dit mooie club mensen (vrijwilligers plusteken professionals)”, aldus Uurwerk ter eentje persbericht. “Ik ben opgewekt dat er ter den provincie Groningen eentje professionele plusteken moderne patiëntenbeweging is ontstaat, diegene gestructureerd is op ie verbeteren van den positie van mensen ter kwetsbare omstandigheden. Ene organisatie diegene mét den mensen wegens wie ie gaat samenwerkt aan kwaliteitsverbetering ter zorg plusteken welzijn.”

Participatie

“Onder zijn leiding heeft den organisatie, samen met alle betrokkenen, relevant werkgelegenheid verzetsbeweging op ie regio van participatie van omvangrijke groepen inwoners ter onze provincie diegene op den eentje of andere wijze vertegenwoordiging of support behoeven ter ie brede veld van zorg plusteken welzijn”, vertelt Mieke Oosterwijk, voorzitter raad van toezicht Zorgbelang Groningen. “Wij zijn hem erkentelijk voordat zijn inzet plusteken willen hem veel welslagen onder zijn volgende stappen.”