Patiënten van ie Fanciscus Hospitaal & Vlietland diegene dat willen kunnen via ie patiëntenportaal MijnFranciscus nu op hetzelfde moment inzage krijgen ter uitslagen van bijvoorbeeld bloed- of urineonderzoek mits den zorgverleners zelf. Ie betreft den directe inzage van uitslagen van den departementen Laboratoria, Apotheek plus Radiologie. Den optie diegene dit mogelijk maakt is ingevolge ie ziekenhuis ter MijnFranciscus met ingang van 1 maart standaard aangezet.

Directe inzage, of weliswaar wachten?

Uiteraard moeten elke patiënt voordat zichzelf defini of hij of zij uitslagen van Laboratoria, Apotheek plus Radiologie onmiddellijk wil kunnen inzien. Er zijn veel patiënten diegene hier blijmoedig mee zijn. Daarbij zorgt den directe inzage er voordat dat patiënten noch onnodig lang ter strakheid paardenhoeven te zitten plus kunnen zij zichzelf huis voorbereiden op ie spreekuur.

Echter, voordat patiënten diegene ie ingewikkeld vinden of ontsteld zijn voordat den uitsluitsel, is ie wellicht huis wegens te wachten totdat den poli-afspraak zodat zij den uitsluitsel onmiddellijk ter ie tegenwoordigheid van hun dokter kunnen doorspreken. Diegene patiënten willen daarvoor binnenshuis MijnFranciscus welnu den optie aanklikken dat zij noch uitzoeken voordat directe inzage van uitslagen. Gedurende slechte of onverwachte uitslagen wordt er, nipt mits nu zowel ie geval is, zo snel mogelijk voeling opgenomen met den patiënt.

Met den steeds betere uitwisseling van medische gegevens krijgen patienten zowel steeds meer den inherent regie overheen hun ziekte plus reparatie. Den patiënt wordt zo zowel zelf eigenaar van zijn of haar medische kennisoverdracht. Den uitzetting van ie patiëntenportaal met snellere informatievoorziening is eentje van den wegen waarop ie Franciscus werkt aan toekomstbestendige zorg. Daarbij spelen ie vernieuwen van locaties plus medische technologie zowel eentje belangrijke rol. Voordat ie lopende klas (2022) heeft ie Franciscus Hospitaal & Vlietland bijvoorbeeld eentje veel ver- plus nieuwbouwprojecten op den programma staan plus ter den voorjaar van 2021 nam ie ziekenhuis eentje nieuwe hybride OK ter gewoonte.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.