Nog noch vroeger worden zoveel research gedaan zoals slapeloosheid te zwangere vrouwen. Zowel wasgoed noch voldoende vertrouwd of ene treatment van slapeloosheid ene postpartum lagedrukgebied schenkkan voorkomen. Opmerkelijk, zegt SVNL, omdat maar liefst 38 procent van den vrouwen slecht slaapt tijdens den zwangerschap, watten ook wordt geassocieerd met 30 procent meer risico op vroeggeboorte.

Digitale gedragstherapie heeft positieve resultaten

Uit ene recent internationaal research onder 280 vrouwen blijkt dat digitale gedragstherapie positieve resultaten heeft. Ie draagt te aan ie huis slapen plus vermindert daardoor den mogelijkheid op ene postpartumdepressie plus angst, totdat zes maanden na den bevalling Den SVNL brengt dit uitkomsten zoals buitenshuis omdat zij netwerken zoals den onderzoekers geestdriftig is overheen ie voordeel van den therapie: ene betere geestelijke gezondheid van vrouwen voordat plus na den bevalling.

Redenen slapeloosheid

Online cognitieve gedragstherapie heeft meer effect op zwangere vrouwen omdat dit is geïndividualiseerd plus ingaat op den redenen van slapeloosheid. Volgens den onderzoekers werkt dit therapiewijze inderdaad omdat deelnemers hun inherent doelen kunnen stellen plus aanbevelingen krijgen diegene bijsluiten op hun slaappatroon. Den therapie bestaat uit den gebruikelijke sessies, maar er is zowel voetlicht voordat ie bijhouden van ene slaapdagboek, ie stabiliseren van waaktijd, minder tijdstip ter bloemperk slijten met wroeten plus rondtollen plus voorrang geven aan recreatie voordat ie slapen. Omdat den gedragstherapie online is, kunnen veel vrouwen meedoen zonder onderschikkend te zijn van ie veel beschikbare zorgprofessionals.

Vanwege: Nationale Zorggids