Op den voormalige plek van P.C. Basisschool Den Kandelaber uitbouwen KRKTR plus Reuvers woningbouwplan Tuinhof Ameide. Wij praten u graag erop overheen den stand van zaken te eentje digitale bewonersavond op donderdag 24 sprokkelmaand 2022 van 19.30 totdat 21.30 uur.

Op den voormalige plek van P.C. basisschool Den Kandelaber uitbouwen KRKTR plus Reuvers woningbouwplan Tuinhof Ameide.

Wij praten u graag erop overheen den stand van zaken te eentje digitale bewonersavond op donderdag 24 sprokkelmaand 2022 van 19.30 totdat 21.30 uur.

Op den zakagenda staan den volgende punten

  • Wethouder Huib Zevenhuizen opent den digitale congres
  • Dde gemeente presenteert eentje project voordat den aanleg van riolering te den omlijning van Den Wegenbelasting
  • Den gemeente licht ie bomenplan toe voordat Den Wegenbelasting plus omlijning
  • KRKTR vertelt overheen ie woningbouwplan Tuinhof Ameide
  • den programma wordt besproken

Aanmelden vermag via teamprojecten@vijfheerenlanden.nl. U kunt ginds zowel odertussen vragen indienen diegene tijdens den bewonersavond wordt beantwoord. U ontvangt op den dag zelf eentje listig zoals den digitale vergadering.